Kurumsal

Reinart Mobilya ve tasarım firması kendini sürekli geliştiren bir yönetim ve ofis mobilyaları ve ofis koltukları üreten üretici bir firmadır.

Reinart Mobilya Tasarım Reklam ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti


Reinart Mobilya Tasarım ve Üretim Sanayi,  ofis koltukları imalatı teknik altyapısı ve tecrübesiyle birleştirerek, konusunda uzman deneyimli kadrosu ile Türkiye genelinde sektöründe öncü firmalara hizmet sunmaktadır. Reinart kurulduğu günden bu yana müşterilerine hizmetin en iyisini sağlamakla birlikte kendisini sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke edinmiştir.
 
Sunduğumuz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalışarak mutlak memnuniyeti sağlamak, kalıcı sadakat edinerek devamlı ve verimli iş ortamı oluşturmak temel hedefimizdir. Firmamız REİNART ofis koltukları ve ofis mobilyaları çeşitliliği ile, alanında farkını kanıtlamış ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için her geçen gün gelişime odaklanmıştır.
Uzun yıllardan  bu yana, kaliteli hizmet vermeyi ve sürekli gelişimi alışkanlık haline getiren ekibimiz ve iş ortaklarımızla alanımızda zirveye ulaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
 

Firmamız kendini sürekli geliştiren bir yönetim ve imalat kadarosuna sahiptir. Çağın gereksinimlerine müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek güçte teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Yakın gelecekteki ilk hedefimiz modüler hafif yapılar sektörünün dominant firması olmaktır. Dünyanın çeşitli bölgelerinde de iş yapabilme kabiliyeti olan firmamız yurt dışında da ülkemizi eniyi şekilde temsil etme yeteneğine sahiptir.

 
.........
 
Firmamızın Hedefi
 
Öncelikli kalite anlayışı her zaman devam edecek ve müşteriye verdiği önemi koruyacaktır. Alanında uzman personeli ve çağdaş  üretim teknolojisini her geçen gün daha da ileriye taşımaya gayret edecektir. Türkiye'de öncü bir paslanmaz çelik  firması olmaktır.
 
Ürün Portföyü
 
Ofis Koltukları
Ofis Mobilyaları
Otel Mobilya ve Koltukları
 
 
Kalite Politikamız
Müşterilerimize  en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek,
Yasal mevzuatlara uygun çalışmak,
Çevre ve insan sağlığına önem vermek,
Müşteri memnuniyetini sürekli  arttırmak,
Personelimizin bilinçlenmesinde ve onların kariyer gelişimlerinde katkı sağlamak,
Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,
İş ortaklarımızda oluşmuş olan güvenilir ve dürüst firma imajını korumak ve sürdürmek,
Kalite Politikamızdır
 
 

 

Kiptaş
Toki
brand3
Toki
Başakaşehir
brand6
brand1
brand2
brand3
>